Recats Kitten

 

İçindekiler: Mısır, buğday, mısır proteini, esmer pirinç, tavuk yağ, kurutulmuş tavuk proteini, işlenmiş hayvansal proteini, probiyotik mannan aligo sakkaritler, glukozamin, kondroitin sülfat, yucca, bira mayası, nükle-otit maya proteini, minareller, hidrolize tavuk ciğeri, taurin, keten tohumu.

VİTAMİNLER ve MİNERALLER: Bakır, Çinko, Glukozamin, Kondritin, Omega 3, Omega 6, Taurin, Vitamin A, Vitamin C, Vitamin D3, Vitamin E.

ANALİTİK BİLEŞENLER: Ham Kül %7, Ham Protein %34, Ham Selüloz %2.5, Ham Yağ %15

BESLENME TAVSİYESİ

Recats Yavru Kedi Maması sevimli dostlarımız için özenle formüle edilmiştir. Mamaya, tabloda belirtilen miktarlarda başlamanız önerilir. Daha sonra kedinizin iştah ve kondisyon durumuna göre verilecek miktarları değişiklik gösterebilir. Kedinizin besinsel ihtiyaçları, yaşına, ırkına, kütlesine, aktivite derecesine göre ve çevre koşullarına göre bölerek kedinizi besleyebilirsiniz. Daima mama ile birlikte taze ve temiz su bulundurunuz. Unutmayın tüm diyet değişiklikleri kademeleri olmalıdır.

Daha önce başka bir mama kullanıyorsanız. Recats, Tavuklu Kedi Mamasını kademeli olarak geçiş yapın. İlk 2 gün %75 eski mamanız %25 Recats 3. ve 4. Gün %50 eski mamanız %50 Recats 5. ve 6. Gün %25 eski mamanız %75 Recats 7. Günden sonra %100 Recats.

Üretim ve son tüketim tarihi paketin üzerindedir. Paket açıldıktan sonra ağzını kapatarak, serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Önerilen ağırlık ve tüketim miktarı ambalaj üzerindedir.

 

 

Recats Adult

 

İçindekiler: Buğday, mısır proteini, esmer pirinç, tavuk yağı, bira mayası, kurutulmuş tavuk proteini, işlenmiş hayvansal protein, mısır, nükleotit maya proteini, mineraller, probiyotik, mannan aligo sakkaritler, glukozamin, kondroitin sülfat, yucca pisilyum, hidrolize tavuk ciğeri, taurin, keten tohumu.

VİTAMİNLER ve MİNERALLER: Vitamin A, Vitamin E, Vitamin D3, Vitamin C, Omega-6, Omega-3, Glukozamin, Taurin, Kondroitin.

ANALİTİK BİLEŞENLER: Ham Yağ %13, Ham Protein %30, Ham Selüloz %2.5, Ham Kül %7.

BESLENME TAVSİYESİ

Recats Yetişkin Kedi Maması özenle formüle edilmiştir. Mamaya, tabloda belirtilen miktarlarda başlayın. Ancak daha sonra kedinizin iştah ve kondisyon durumuna göre verilecek miktarları değiştirebilirsiniz.

Kedinizin besinsel ihtiyaçları, yaşına, ırkına, cüssesine, aktivite derecesine göre ve çevre koşullarına göre bölerek kedinizi besleyebilirsiniz. Daima mama ile birlikte taze ve temiz su bulundurunuz. Unutmayın tüm diyet değişiklikleri kademeleri olmalıdır.

Önerilen ağırlık ve tüketim miktarı ambalaj üzerindedir. Daha önce başka bir mama kullanyorsanız, Recats Tavuk Etli Kedi Mamasına kademeli olarak geçiş yapınız. İlk 2 gün %75 eski mamanız %25 Recats 3. ve 4. Gün %50 eski mamanız %50 Recats 5. ve 6. Gün %25 eski mamanız %75 Recats 7. Günden sonra %100 Recats. Üretim ve son tüketim tarihi paketin ağız kısmındadır. paket açıldıktan sonra ağzını kapatarak, serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.